Kontroly stavu

Diagnostika budov a plochých střech.

Tepelná izolace střechyizolační účinek pouze tehdy, je-li suchá. Pokud není hydroizolace správně utěsněna, může voda proniknout do střešního pláště. Dochází tak k poškození vlhkostí a ke zkrácení životnosti ploché střechy. Renovace dlouhodobě netěsné střechy nebo celé konstrukce je pak složitá a nákladná.

Pomocí našich metod pro měření vlhkosti a diagnostiku střech a budov můžeme odhalit oblasti, které jsou poškozené vlhkostí, ale ještě se zásadně neprojevily a nejsou viditelné pouhým okem. Tímto způsobem je možné se v rané fázi vyhnout většímu poškození, které je zapříčiněno zatékáním vody.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

INFOBOX KONTROLY STAVU

Při kontrole stavu diagnostikujeme skrytou vlhkost ve stavebních materiálech střech a stavebních konstrukcí. Často ji kombinujeme s lokalizací netěsností, aby se předešlo dalšímu nebo budoucímu poškození.

VÍCE INFORMACÍ

Kontroly stavu provádíme na plochých střechách po celé České republice a na Slovensku.

Na poptávku nabízíme naše služby také v jiných zemích.

Obvykle provádíme kontroly stavu střech a jejich tepelné izolace nebo celého střešního pláště. Analyzujeme však také další stavební materiály a provádíme diagnostiku stavebních konstrukcí v dalších částech budov, např. sklepích, základech, podlahách, stěnách atd.

Analýza stavu izolace ve střechách.

Všechny fóliové nebo bitumenové střechy, ale také plechové střechy. Tepelná izolace pod hydroizolací, je často místem, které je jako první postiženo poškozením vlhkostí, ještě předtím, než se toto poškození stalo v budově viditelným.

Obvykle proběhne kontrola stavu během jednoho pracovního dne.

Nalezneme vlhká místa v tepelných izolacích, střešních pláštích a dalších stavebních materiálech, která tím naznačují, že by se mohlo jednat o poškození vlhkostí způsobené netěsnostmi v hydroizolacích. Tyto netěsnosti je posléze možné přesně vyhledat pomocí lokalizace netěsností.
Kontrola stavu je prováděna buď jednou z metod pro měření vlhkosti stavebních materiálů a/nebo jednou z metod pro lokalizaci netěsností.
Po získání všech informací o střeše, např. pomocí našeho poptávkového formuláře, vytvoříme individuální paušální cenu, která zahrnuje všechny náklady na kontrolu stavu vaší střechy nebo budovy.

NETĚSNOSTI PLOCHÝCH STŘECH

Kontrola stavu je diagnostický proces, pomocí kterého rozpoznáváme skrytou vlhkost ve stavebních materiálech. Přesné stanovení rozložení vlhkosti v izolačních materiálech umožňuje vyvodit závěry o možném nechtěném pronikání vody.

Při kontrole stavu rozlišujeme mezi zkouškami tepelné izolace na plochých střechách a zkouškami stavebních materiálů. U plochých střech se kontrola stavu střešního pláště často provádí po nebo v kombinaci s lokalizací netěsností, aby se určilo skutečné poškození, kterým proniká voda do střešního pláště. Při kontrole stavu stavebního materiálu lze rychle a přesněji určit, zda je třeba renovace budovy.

NYNÍ ZÍSKAT NABÍDKU

Pracujeme na celém území České republiky i na Slovensku.

Jsme tu pro vás od Šumavy až k Tatrám.

ZASLAT POPTÁVKU