Ochranný systém pro ploché střechy

FLOsafe je komplexní systém pro přesnou kontrolu různých typů fóliových a asfaltových hydroizolací, plastových fólií a nádrží. Jedná se o elektricky vodivou vrstvu s kontaktním bodem, která se instaluje přímo pod zkoumaný materiál. FLOsafe vytváří dokonalé podmínky pro včasnou a přesnou detekci poškození materiálu, což plně využijete zejména při zkouškách těsnosti. Ve spojení s vhodnou metodou měření budete mít téměř 100% jistotu těsnosti při kontrolách hydroizolace po celou dobu její životnosti.

Zkouška těsnosti se obvykle provádí rychle a nedestruktivně pomocí jiskrové zkoušky (v souladu s normou DIN 55670).

FLOsafe: nový standard pro trvalou těsnost

Celoplošný systém pro kontrolu hydroizolací po celou dobu jejich životnosti.

Jaký je přinos FLOsafe pro váš stavební projekt?

Pomocí rychlé a spolehlivé defektoskopie, kterou systém FLOsafe umožňuje, výrazně prodloužíte životnost střechy i dalších částí budovy. Pomáhá tak chránit a zvyšovat věcnou hodnotu stavebních prvků a spravovat je udržitelným způsobem. Díky FLOsafe se vyhnete zbytečně vynaloženému úsilí při plánování rekonstrukce, vysokým nákladům na opravy, recyklaci odpadů a omezení v používání budovy.

Důkladnou kontrolu plochy lze provádět kdykoli, ať už v pravidelných intervalech nebo před vypršením záruční doby. Údržba střechy se stává díky FLOsafe efektivnější a snadnější. S naším systémem také aktivně pomáháme snižovat ekologickou stopu a chránit naše životní prostředí.