Lokalizace netěsností plochých střech

Rychlá a spolehlivá pomoc v případě, kdy do střechy zatéká.

V případě již poškozených plochých střech používáme naše metody pro odhalení příčin, kudy zatéká dovnitř budovy. Díky lokalizaci netěsností předejdete nákladné opravě vaší střechy.

Zatěžovací vrstva (např. kačírek nebo zazelenění) nemusí být velkoplošně odstraněna nebo přesouvána. Průnik vody nebo jiný defekt proto může být přesně určen s minimálními náklady na materiál a pracovní sílu. Následné náklady plynoucí z poškozené ploché střechy jsou sníženy nebo vyloučeny včasnou lokalizací „děr“ a jiných netěsností.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

INFOBOX LOKALIZACE NETĚSNOSTÍ

Lokalizaci netěsností provádíme v případě poškození a průniku vody.

Kdykoli, když se na ploché střeše nachází netěsné místo neboli defekt.

VÍCE INFORMACÍ

Lokalizaci netěsností provádíme na plochých střechách po celé České republice a na Slovensku.

Na poptávku nabízíme naše služby také v jiných zemích.

Lokalizaci netěsností provádíme na všech plochých střechách, včetně střech průmyslových závodů, veletržních a výstavních budov, výrobních hal, školních budov, tělocvičen, garážových komplexů, střešních teras a střech soukromých budov.

Obvykle proběhne lokalizace nětěsností během jednoho pracovního dne.

Obdržíte přesné posouzení poškození jako základ pro provedení odborné opravy. Ve většině případů můžeme také provést nouzovou opravu v den prohlídky.

V závislosti na okolnostech, poškození a velikosti ploché střechy používáme vhodnou metodu pro lokalizaci netěsností.

K vyhledání místa, kudy střechou zatéká, v ploše většinou používáme elektroimpulzní zkoušku. Pokud je na střeše mnoho technických konstrukcí, využíváme například dýmovou zkoušku.

Po získání všech informací o střeše, např. pomocí našeho poptávkového formuláře, vytvoříme individuální paušální cenu, která zahrnuje všechny náklady na lokalizaci defektů vaší střechy.

VIZUÁLNÍ KONTROLA

Součástí každé lokalizace netěsností na ploché střeše je také pečlivá vizuální kontrola, díky které je možné předejít vzniku dalších poruch střešního pláště v budoucnu.

Kontrolují se zejména oblasti střechy, které jsou náchylné na poškození. Školené oko našich zaměstnanců rozpoznává ohrožená místa na střeše. Během kontroly střechy se naši zaměstnanci zaměřují také na napojení hydroizolace na zdi a atiky, střešní prostupy, vpusti a další.

NYNÍ ZÍSKAT NABÍDKU

Pracujeme pro naše zákazníky v České republice a na Slovensku.

Pokud by se jednalo a větší vzdálenost, ozvěte se nám. Rádi se o vás postaráme.

ZASLAT POPTÁVKU