ZJISTIT VÍCE

Pro případ poškození vlhkostí

Nevíte, jak zjistit, kudy zatéká? Vhodně zvolenou technikou měření přijdeme na kloub i tomu nejsložitějšímu problému. Spolehněte se.

ZJISTIT VÍCE

Pro novostavby a sanace

Díky naší zkoušce těsnosti prodloužíte životnost střechy, odhalíte konstrukční vady i poškození hydroizolace a zajistíte kvalitu provedené práce.

Kontrola stavu ploché střechy
ZJISTIT VÍCE

Diagnostika budov a střech

Pravidelné kontroly rychle a spolehlivě identifikují skryté vlhké oblasti střešního pláště a poškození hydroizolační vrstvy.

FLO Lokalizace netěsností s.r.o. – Nadnárodní specialista na lokalizaci netěsností

Jsme specializovaná společnost pro detekci poruch na plochých střechách. Pro defektoskopii a kontrolu střech používáme celou řadu lokalizačních metod. Pokračujeme ve vývoji těchto osvědčených technologií a využíváme vyvinuté inovace. Zákazníkům nabízíme řešení i v těch nejsložitějších případech, kdy dochází k zatékání do ploché střechy.

Zkoušky těsnosti a analýzy stavebních materiálů

Naším dalším pracovním zaměřením jsou zkoušky těsnosti hydroizolací a analýza stavu nových nebo rekonstruovaných budov. Pomocí moderních metod zkontrolujeme použité stavební a izolační materiály a zamezíme průnikům vody dříve, než budou viditelné.

Měřící techniky

Jsme jedním z mála specialistů, kteří využívají celé spektrum lokalizačních technologií. Vhodnou metodu nasazujeme vždy v závislosti na okolnostech souvisejících s objektem a poškozením.

ZJISTIT VÍCE

Postup

Pokud je plochá střecha netěsná, musí se jednat rychle. Naše procesy jsme nastavili tak, aby mezi vaším prvním telefonátem a naší lokalizací netěsností obvykle proběhlo jen několik málo dní.

ZJISTIT VÍCE

Ceník

Každá plochá střecha je jiná. V závislosti na velikosti, nástavbách a materiálech vytvoříme individuální nabídku prohlídky střechy.

ZJISTIT VÍCE

Dokumentace

Naše dokumentace je základem pro vaše rozhodnutí o následné opravě ploché střechy nebo rekonstrukci budovy.

ZJISTIT VÍCE

Již jste zjistili poškození vlhkostí v budově?

Pak byste neměli ztrácet čas. Postaráme se pro vás o lokalizaci netěsností ploché střechy co nejrychleji.

ZASLAT POPTÁVKU

 Užitečné odkazy