Provádění elektroimpulzní zkoušky.

Rychlé řešení pro případ poškození vlhkostí

Zatéká vám do ploché střechy a nevíte kudy? Obraťte se na nás a my vám poškození najdeme spolehlivě, odborně a rychle. A to i na střeše se zazeleněním nebo kačírkem bez nutnosti odebrání zatěžovací vrstvy.

Provádění jiskrové zkoušky.

Po zhotovení nové nebo rekonstruované střechy

Máte novou nebo renovovanou střechu a chcete se přesvědčit o její kvalitě? Objednejte si naší šetrnou zkoušku těsnosti. Pomůže prodloužit životnost vaší střechy a zároveň se vyhnete problémům během záruční doby.

Kontrola stavu ploché střechy.

Pro dokonalý přehled a prodloužení životnosti

Zajistíme pro vás odborné posudky nebo pravidelnou kontrolu a údržbu ploché střechy. Mějte dokonalý přehled o stavu, předejděte vážnějším poškozením střešního pláště a ušetřete si zbytečné starosti, čas i peníze.

FLO Lokalizace netěsností:
Nadnárodní specialista na lokalizaci netěsností

Jsme společnost specializovaná na odhalení příčin zatékání plochou střechou. Pro defektoskopii a kontrolu střech používáme celou řadu lokalizačních metod. Pokračujeme v rozvoji těchto osvědčených technologií a vyvíjíme nové metody a produkty. Zákazníkům nabízíme řešení i v těch nejsložitějších případech, kdy si s prosakující vodou a vlhkostí neví rady.

Služby pro prodloužení životnosti střech

Zaměřujeme se také na zkoušky těsnosti hydroizolacídalší služby související s kontrolou stavu a životnosti plochých střech. Pomocí moderních metod zkontrolujeme použité stavební a izolační materiály a zamezíme průnikům vody dříve, než budou viditelné.

Měřící techniky

Jsme jedním z mála specialistů, kteří využívají celé spektrum lokalizačních technologií. Vhodnou metodu nasazujeme vždy v závislosti na okolnostech souvisejících s objektem a poškozením.

Postup

Pokud je plochá střecha netěsná, musí se jednat rychle. Naše procesy jsme nastavili tak, aby mezi vaším