FLO Lokalizace netěsností s.r.o.

Náš firemní příběh.

Dub 2019

Změna jména německé firmy na FLO Systems GmbH

Naše prověřené služby doplňujeme nejmodernějšími řešeními v oblasti kontrolních a monitorovacích systémů. V průběhu tohoto dalšího vývoje jsme převedli naši německou firmu na FLO Systems GmbH. Název je částečně nový, avšak stále udržujeme obvyklou vysokou kvalitu.

Kvě 2018

Expanze: FLO v České republice

Nadále expandujeme. Tentokrát s naším partnerem Danem Lantou zakládáme v České republice firmu FLO Lokalizace netěsností s.r.o.. Společnost se nachází v blízkosti hlavního města Prahy a stará se o ploché střechy v České republice i na Slovensku. Nyní můžeme celé naše know-how využít i zde.

Bře 2017
Měření vlhkosti neutronovou sondou

Měření vlhkosti neutronovou sondou

Od roku 2017 nasazujeme měření vlhkosti neutronovou sondou (NSZ). Díky této speciální technologii jsme schopni měřit vlhkost tepelné izolace ploché střechy, stejně jako i v jiných částech budovy, např. ve sklepích, stěnách nebo podlahách.

Tento způsob kontroly střešního pláště je velmi spolehlivý a je prováděn s velkým nasazením našich techniků.

Zář 2016

Expanze: Lokalizace netěsností ve Švýcarsku

Vzhledem k rostoucím poptávkám ze Švýcarska jsme v roce 2016 založili tamní pobočku. FLO Flachdach LeckOrtung GmbH se nachází v kantonu Nidwalden ve městě Wolfenschiessen.

Čvc 2014
Zkouška těsnosti stopovým plynem

Zkouška těsnosti stopovým plynem

Vzhledem k rostoucím požadavkům našich zákazníků můžeme nabídnout další měřicí techniky pro naše zkoušky těsnosti a lokalizaci netěsností. Od roku 2014 používáme zkoušku těsnosti stopovým plynem (SPZ).

Led 2011

První zaměstnanci

Firma FLO Flachdach LeckOrtung GbR roste. V roce 2011 byl zaměstnán první pracovník ve firmě. O 4 roky později se náš tým rozrostl na 10 osob. Mezitím provádíme lokalizace netěsností na plochých střechách v celém Německu. Jednotlivě vyjíždíme i za hranice, například až do Finska.

Bře 2006

Co znamená FLO?

Náš název „FLO“ vznikl z naší hlavní činnosti. Flachdach LeckOrtung v němčině znamená Lokalizace netěsností plochých střech.

Úno 2006

Založení firmy FLO Flachdach LeckOrtung GbR

Naše společnost byla založena u Bodamského jezera v únoru 2006 pod názvem FLO Flachdach Leckortung GbR. Naší první metodou byla elektroimpulzní zkouška (EIZ). O rok později se k ní přidala dýmová zkouška (DZ). Od začátku se staráme o potřeby našich zákazníků v celém jižním Německu.

Již jste zjistili poškození vlhkostí v budově?

Pak byste neměli ztrácet čas. Postaráme se pro vás o lokalizaci netěsností ploché střechy co nejrychleji.

ZASLAT POPTÁVKU