Lokalizace netěsností a zkoušky těsnosti prováděné specialisty

Proto se naši zákazníci rozhodují pro FLO Lokalizace netěsností

100% transparentnost

Hned od začátku. U každého projektu.

Po důkladném prozkoumání všech požadavků vám zašleme nabídku s celkovou cenou. Skryté dodatečné náklady u nás neexistují.

100% odbornost

Jsme tu od roku 2006.

Jako odborníci na ploché střechy podporujeme v oblasti zkoušek těsnosti a diagnostiky budov jiné řemeslné firmy a další společnosti, které zjišťují úniky a netěsnosti.

100% měřící techniky

Nabízíme všechny dostupné metody.

Našim zákazníkům nabízíme všechny moderní lokalizační a analytické metody. Díky tomu dosahujeme velmi dobrých diagnostických výsledků i za obtížných podmínek.

Potřebujete naši pomoc nebo máte otázku?

KONZULTACE S PRACOVNÍKEM FLO ZDARMA

Dokumentace
na znalecké úrovni

Klademe velký důraz na vysoce kvalitní dokumentaci zakázek pro naše zákazníky. Všechna zjištění, výsledky a z toho plynoucí doporučení jsou pečlivě zaznamenávány našimi techniky, takže máte vždy komplexnípodrobný přehled o naší práci.

Zde najdete naši vzorovou dokumentaci.

Kompletní dokumentace je dobrým základem pro následnou opravu ploché střechy nebo rekonstrukci budovy.

Profesionální zaměstnanci,
v každém ohledu

Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní. Pravidelné odborné školení a mnohaleté zkušenosti se odrážejí ve spokojenosti našich zákazníků.

Klademe velký důraz na profesionální komunikaci, povědomí o poskytovaných službách a dobré chování. To zahrnuje velmi banální věci, jako je přátelskost, ale také schopnost dostatečně a srozumitelně vysvětlit obtížná fakta a pracovní postupy.

SETKÁNÍ JE ZAČÁTEK, SOUDRŽNOST JE POKROK
A SPOLUPRÁCE JE ÚSPĚCH.

Henry Ford (1863 – 1947)