FLO Party 2020 v Tettnangu

Honba za řízky a ochutnávka piva

Slunce a dobrá nálada

Je za námi opravdu skvělý víkend. S modrou oblohou a zářícím sluncem zorganizovali naši ředitelé pro celý tým FLO ze všech zemí skvělou firemní party roku 2020.

Jedinečná akce s mnoha překvapeními

Naše firemní party je pro nás vždy velmi důležitou událostí. Jsme rádi, že se k nám tentokrát přidali opravdu všichni – i týmy ze Švýcarska a České republiky se svými rodinami.

Proč? Protože žijeme napříč Německem a Evropou, můžeme se na těchto akcích společně vidět všichni najednou, a to ve velmi uvolněné atmosféře. To je obzvláště důležité pro celý tým FLO. Máme toho přeci tolik společného! Kromě toho na těchto setkáních utužíme stabilitu a atmosféru celého našeho FLO týmu. Jsme tak ještě více vybaveni a motivováni pro nově přicházející výzvy. Seznamujeme se i s našimi rodinami – v důsledku toho nejsme jen kolegové, ale stáváme se přáteli.

To je důvod, proč je náš tým tak výjimečný.

Fotografování a ochutnávka piva

Letos jsme dokonce měli možnost vyfotit aktuální fotografie německého týmu. Brzo se tyto obrázky objeví na webu německé firmy FLO Systems GmbH. Moc děkujeme našemu dvornímu fotografovi Janu Heinrichovi z JH Studios. Následovala honba za řízky ve stylu FLO a po ochutnávce piva v místním pivovaru Hopfengut No. 20 jsme ve skvělé atmosféře zakončili parádně prožitý den.

Děkujeme!